
€1.221
Beschikbaar via nabestelling
De hocker bij Sky heeft dezelfde lage, luchtige lijn als de bank.
Vanaf € 1.221,-, gebaseerd op de hocker in de goedkoopste stofgroep (G). De uiteindelijke prijs hangt af van de gekozen maat, uitvoering, stof of leder en de opties; meerprijzen kunnen gelden.
Benieuwd hoe Sky zit? Kom hem proberen in onze showroom in Son en Breugel, bij Eindhoven.
| De 7 shops van Donjon | Design |
|---|---|
| Merk | |
| Categorie | |
| Subcategorie | |
| Beschikbaarheid | |
| Conditie | |
| Designer | Hans Daalder |
De bezorgkosten en de verwachte levertijd ziet u bij het product en in het winkelmandje. Vragen over bezorging? Bel ons gerust: 0499 49 05 05. Liever eerst zien en voelen? Kom langs op Ekkersrijt, inloop is welkom.
De hocker bij Sky heeft dezelfde lage, luchtige lijn als de bank. Rechthoekig van vorm, waardoor hij net zo goed als voetenbank als als extra zitplek werkt.
Cloak is het designlabel dat Havee Meubelen in 2004 opzette samen met ontwerper Hans Daalder. De collectie is eigenzinnig en vernieuwend, maar durft net zo goed rust en eenvoud te kiezen. Havee Meubelen maakt zijn meubelen in eigen huis in Nederland, met ruim zeventig jaar ervaring in stoffeerwerk en constructie.
De vanafprijs van Havee Cloak Sky hocker is € 1.221,- en is gebaseerd op de hocker in de goedkoopste stofgroep (G). Alle genoemde bedragen zijn adviesverkoopprijzen inclusief btw, volgens de prijslijst van Havee Meubelen van juli 2026. Afhankelijk van de gekozen afmeting, stof- of ledergroep, het onderstel en de opties kunnen meerprijzen gelden.
In onze showroom op Ekkersrijt in Son en Breugel, vlak bij Eindhoven, staat een ruime selectie van Havee. Kom hem in het echt bekijken en laat je door ons adviseren over maten, stoffen, leder en uitvoeringen — dan weet je precies wat bij je interieur past.
