
€4.760
Beschikbaar via nabestelling
Boiseriebed met een zacht, vol hoofdeinde dat naadloos overloopt in geïntegreerde nachtkastjes.
De prijs geldt voor de Flow bed voor een matras van 193 × 203 cm met kantelbare bodem, in stof. Andere opstellingen, stoffen en leersoorten zijn mogelijk; daarvoor kunnen meerprijzen gelden. Voor advies bent u welkom in onze winkel in Son en Breugel, vlak bij Eindhoven.
De bezorgkosten en de verwachte levertijd ziet u bij het product en in het winkelmandje. Vragen over bezorging? Bel ons gerust: 0499 49 05 05. Liever eerst zien en voelen? Kom langs op Ekkersrijt, inloop is welkom.
Flow is een bed waar lichaam en geest tot rust kunnen komen. Het is ontworpen door Antonella Digirolamo van het eigen Natuzzi-ontwerpcentrum, onder creatieve leiding van Pasquale Natuzzi.
Het bed valt op door een lijnvormig en toch rond ontwerp, een lichte constructie en een zacht, vol hoofdeinde dat aan een groot donzig kussen doet denken. Het hoofdeinde loopt naadloos over in de geïntegreerde nachtkastjes.
Als boiseriebed verwijst Flow naar het Euro King-bed van Gio Ponti. Het kan worden gecombineerd met de exclusieve elektrische bedbodem en een premium matras van Natuzzi.
De prijs hierboven (€ 4.760) geldt voor de Flow bed voor een matras van 193 × 203 cm met kantelbare bodem, in stof. Dezelfde opstelling is in leer vanaf € 5.150. Alle prijzen zijn adviesverkoopprijzen van Natuzzi Italia, inclusief btw.
Natuzzi Italia maakt elk model op bestelling, in stof of leer en in veel kleuren. De uiteindelijke prijs hangt af van de opstelling, de bekleding en eventuele opties zoals relaxfuncties. In onze winkel maken we graag een prijsopgave voor de uitvoering die u zoekt.
In onze winkel in Son en Breugel, vlak bij Eindhoven, staat veel van Natuzzi Italia, maar niet altijd elk model of elke uitvoering. Wilt u een bepaald model zien, informeer dan vooraf even. We laten u graag stoffen en leer zien en stellen samen met u uw Flow bed samen. Plan uw bezoek of bekijk de complete Natuzzi Italia-collectie.



