
€1.171 - €1.804Prijsklasse: €1.171 tot €1.804
De Montis Charly is een iconisch ontwerp van Gerard van den Berg uit 1983, geïnspireerd op een campingstoel met een slaapzak eroverheen.
Vanaf € 1.171, gebaseerd op: stof S10. Voorgeselecteerd is de uitvoering zoals afgebeeld: leer L20, € 1.473. Kies hierboven de bekleding; de prijs past zich direct aan. Afhankelijk van onderstel, kleur en opties kunnen meerprijzen gelden. Voor advies over stoffen, leer en uitvoeringen bent u welkom in onze showroom in Son en Breugel, vlak bij Eindhoven.
| Afmetingen | 65 × 75 × 110 cm |
|---|---|
| De 7 shops van Donjon | Design |
| Merk | |
| Categorie | |
| Subcategorie | |
| Beschikbaarheid | |
| Conditie | |
| Designer | Gerard van den Berg |
| Breedte | 75 cm. |
| Diepte | 65 cm. |
| Hoogte | 100 cm. |
| Zithoogte | 45 cm. |
De bezorgkosten en de verwachte levertijd ziet u bij het product en in het winkelmandje. Vragen over bezorging? Bel ons gerust: 0499 49 05 05. Liever eerst zien en voelen? Kom langs op Ekkersrijt, inloop is welkom.
De Montis Charly is een iconisch ontwerp van Gerard van den Berg uit 1983, geïnspireerd op een campingstoel met een slaapzak eroverheen. De bekleding valt als een gewatteerde jas om het frame en is afneembaar dankzij vier subtiele ritsen.
Montis deelt stoffen in de prijsklassen S10 tot en met S50 in en leer in L20 tot en met L50. In de tabel ziet u de laagste en hoogste stof- en leerklasse; alle tussenliggende prijsklassen kiest u hierboven bij de bekleding.
| Uitvoering | Stof S10 | Stof S50 | Leer L20 | Leer L50 |
|---|---|---|---|---|
| Fauteuil | € 1.171 | € 1.436 | € 1.473 | € 1.804 |
Prijzen volgens de officiële Montis-prijslijst 2026, inclusief btw.
Onderstaande kussens en accessoires kiest u er op deze pagina los bij; de genoemde prijs is de vanafprijs in de laagste prijsklasse.
De genoemde prijzen zijn vanafprijzen. Afhankelijk van de gekozen uitvoering, bekleding, onderstel en opties kunnen meerprijzen gelden. In onze winkel adviseren we u graag over alle mogelijkheden.
In onze showroom in Son en Breugel, vlak bij Eindhoven, staat veel van Montis, maar niet altijd elk model of elke uitvoering. Wilt u een bepaald model zien, informeer dan vooraf even. We laten u graag stoffen en leer zien en stellen samen uw Charly fauteuil samen. Plan uw bezoek of bekijk de complete Montis-collectie.



